top of page
IMG_0176
IMG_0154
IMG_0155
IMG_0197
IMG_0232
IMG_0234
_MG_0042
_MG_0037

חלק מהמשפחה-בית בשבילנו זה הרבה יותר מקירות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ה"אני מאמין" המקצועי שלי - "המטופל במרכז" .

בריאותו, בטיחותו ורווחתו של המטופל, עומדים בראש מעייניהם של ההנהלה וצוות העובדים.

הנחת העבודה היא שבית גבריאל הינו ביתו של המטופל. הטיפול בדייר ניתן בהתאם לתכנית כוללנית שנבנית ע"י הצוות הרב מקצועי: רפואה, סיעוד, עבודה סוציאלית, תזונה, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, רוקחות וקלינאית תקשורת. בהתאם למצבו ולצרכיו של הדייר.

באחריותי להוביל את הצוות להעניק שירות מקצועי ואיכותי, תוך הבנה ואוזן קשבת לרצונות המטופל ובני משפחתו, בהתאם לנהלי והנחיות משרד הבריאות. לשמור על זכויותיו וכבודו של המטופל, להעניק למטופל יחס אישי, חם ואדיב. לשאוף למצוינות והתפתחות מתמדת במכלול השירותים הניתנים למטופל.

לשם כך מושקעים מאמצים רבים בבחירת כח אדם מקצועי, הכשרתו ושליחתו לעדכון הידע המקצועי באופן שוטף.

כן מושקעים משאבים בטיפוח העובד, מניעת שחיקתו וטיפוח עבודת הצוות.  אני מאמינה שכשעובד מרגיש טוב, שמכבדים ומעריכים את עבודתו,  יתייחס ויטפל כראוי בקשיש.

שיטת הניהול שלי הינה שילוב ה"שטח" ככל שניתן בסדר היום שלי, כך אני מתחילה את היום – מבקרת בכל מחלקה ומחלקה, משוחחת עם הדיירים, העובדים ובני המשפחות. "חשה" את הבית,  מוודה כי התפקוד השוטף וסדר היום הינם בהתאם להנחיות, לנהלים הפנימיים ולנהלי משרד הבריאות.

חשובה לי כל ביקורת מצד הדיירים ובני משפחתם והינה מתקבלת כביקורת בונה, אני משפרת ומשנה לא מעט בזכות אותן ביקורות. צוות ההנהלה ואני מקיימים מידי שבוע אסיפת דיירים במחלקות על מנת שהדיירים יוכלו להביע את עצמם, לבקש בקשות ולשאול את כל העולה על רוחם, מחולקים שאלוני שביעות רצון בכל התחומים, לדיירים ולבני משפחותיהם, מתקיימים ערבי משפחות ועוד.

אשמח לארח אתכם להתרשם מביתנו ולהצטרף למשפחת בית גבריאל.

.

דבר המנהלת

bottom of page